Vandaag: Eén liter Glas Star geeft vier liter glasreiniger. Bekijk product

Uit de blog: Vijf redenen waarom je voorruit strepen trekt. Naar de gids

Weer leverbaar: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is op voorraad. Bekijk product

Nieuw: Koch-Chemie Exterior Brush in vier kleuren. Naar de kwasten

Bestseller: Koch-Chemie Green Star reinigt binnen en buiten. Bekijk product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de aanbiedingen

Uitverkoop: INNOVACAR verdwijnt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Strepen ondanks glasreiniger? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland vanaf 89 euro gratis verzending met DHL. Verzendinfo

Zaterdag: Droog weer op komst, tijd voor lak en ruiten. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

Q²M Bathe Autoshampoo 500ml

17,90€
Inhoud: 500mlEenheid prijs (35,80€ / l)
incl. 21 % btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
0 op voorraad

— Momenteel uitverkocht

Schnellbestellung 3 Varianten
GYEONQ²M Bathe Autoshampoo 1000 ml / 1 liter
Op voorraad (3 units)
SKU D1-GYEON-Q2MBATHE1000EAN 8809432671114
33,55€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (33,55€ / l)
GYEONQ²M Bathe Autoshampoo 500 ml
SKU D1-GYEON-Q2MBATHE500EAN 8809432671107
17,90€
Inhoud: 500mlEenheid prijs (35,80€ / l)
Ausverkauft
GYEONQ²M Bathe Autoshampoo 4 liter
SKU D1-GYEON-Q2MBATHE4000EAN 8809432671121
89,48€
Inhoud: 4000mlEenheid prijs (22,37€ / l)
Ausverkauft

Voordelen van Detailing1

📦 Verzending vanaf € 6,90 met Bpost, DPD of FedEx
🚀 Levertijd 1-4 dagen
🤝🏻 Gratis levering vanaf € 179 met DPD
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

EAN: 8809432671107  |  SKU: D1-GYEON-Q2MBATHE500

pH-neutrale autoshampoo voor coatings en waxen

GYEON Q²M Bathe is een pH-neutrale premium autoshampoo met hoge schuimprestaties en uitstekende glijvermogen. De formule reinigt grondig zonder residu en is zacht voor alle sealants en keramische coatings op de lak. Geconcentreerd te doseren – geschikt voor hand- en schuimkanonwassen. De betrouwbare basis van elke professionele wasroutine.

Voertuig eerst met schoon water afspoelen, daarna 15 tot 20 ml toevoegen aan 10 liter warm water (30–40 °C). Paneel voor paneel van boven naar beneden wassen volgens de 'Two-Bucket'-methode, de washandschoen tussen de panelen uitspoelen in de tweede emmer. Grondig afspoelen met schoon water en binnen 5 minuten drogen met een zachte microvezeldoek. Vorstvrij bewaren tussen 5 en 30 °C, na opening binnen 12 maanden gebruiken.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Verzending naar België vanaf € 6,90 met Bpost, DPD of FedEx, levertijd 1-4 dagen. Vanaf € 179 bestelwaarde is de verzending met DPD gratis.

Alle verzendmethoden, gewichtsklassen en expressopties vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

GYEON Q²M Bathe wast zonder je coatings en waxen aan te tasten

Wat is GYEON Q²M Bathe? Een pH-neutraal autoshampoo uit de Q²M-serie dat wast met dik schuim en veel glijvermogen, zonder keramische coatings, waxen of sealants los te maken. Niet geschikt voor ingebrande insectenresten, teer of remstof op de lak — daar heb je gespecialiseerde reinigers voor nodig.


GYEON Bathe is een pH-neutraal autoshampoo van GYEON dat wegvuil en los vuil in een 1:500-verdunning losweekt, zonder de beschermlaag op je lak chemisch aan te tasten. GYEON Bathe is een onderhoudsshampoo voor gecoate auto's — de pH ligt op 6, de formule draait op milde tensiden en bouwt een dichte schuimlaag op die net zo goed in de washandschoen als uit de foamlance ontstaat.

Dat dikke schuim is geen showtruc, het hoort bij hoe de wasbeurt werkt. Het schuim houdt het losgeweekte vuil zwevend voordat het terug op de lak zakt. De glijlaag tussen washandschoen en lak knijpt microkrasjes veel harder af dan simpele afwasmiddel-formules dat ooit doen.

Precies daar zit het verschil met goedkope bouwmarkt-shampoo. Daar wast de reinigingskracht agressief en haalt naast het vuil ook je bestaande waxlaag eraf. Bij GYEON Bathe doet het glijvermogen het zachte werk, en je coating of wax blijft onaangeroerd.

GYEON Q²M Bathe autoshampoo op een tafel naast een zwarte coupé

  • pH 6 — je coating en je wax blijven zitten. De formule zit in het neutrale bereik en maakt keramische coatings (zoals GYEON MOHS), sealants noch harde waxen los. Je wast een gecoate auto over de volle standtijd van de coating zonder ooit een shampoo-wissel te hoeven plannen. Bij alkalische shampoos zakt de hydrofobe performance na elke wasbeurt meetbaar — bij een pH-neutrale wasbeurt niet.
  • Veel schuim plus glijvermogen. 15 tot 20 ml in een wasemmer van 10 liter bouwt een stabiele schuimlaag die 20 tot 30 minuten blijft staan. Belangrijker dan de looks: het schuim voert vuildeeltjes mechanisch weg van de lak, en het glijvermogen verlaagt de wrijving tussen washandschoen en blanke lak. Dat is je meetbare krasbescherming bij de two-bucket-workflow.
  • 1:500 verdunning — 1 liter is goed voor zo'n 50 wasbeurten. Bij 15 tot 20 ml per emmer geeft de fles van 1 liter tussen de 50 en 66 complete autowasbeurten — dat komt neer op 0,45 tot 0,60 euro per beurt, afhankelijk van hoe vaak je wast. De jerrycan van 4 liter drukt de literprijs nog verder en is rendabel vanaf de tweede auto of over een seizoen wekelijks wassen.

Wat we in de praktijk zien: De meest gemaakte fout bij GYEON Bathe is doseren op het oog. Gooi je een "flinke scheut" in het water, dan zit je zo op 40 tot 50 ml in de emmer en was je op dubbele sterkte. Het schuim wordt er niet beter van, het afspoelen wordt een klus en bij de sierlijsten blijven witte resten achter. Doe 15 tot 20 ml met een maatbeker in warm water van 30 tot 40 °C. Warm water trapt de tensiden sneller aan en je hoort het schuim beter staan — de belangrijkste stap die de achterkant van de fles niet noemt.


Verdunning 1:500. Warm water. Two-bucket.

Je zet GYEON Bathe aan op een verdunning van 1:500 — dat is 15 tot 20 milliliter op een wasemmer van 10 liter. Spoel de auto eerst voor met schoon water om los stof en zand weg te spoelen voordat de washandschoen de lak raakt. Deze stap is je grootste krasbescherming vóór de eigenlijke wasbeurt — geen shampoo ter wereld maakt ingewreven kwartsstof goed.

Doe het warme water eerst in de emmer, daarna giet je de Bathe erbij — niet andersom, anders borrelt de dosering over en stijgt de concentratie ongecontroleerd. Was paneel voor paneel, van het dak naar beneden.

Tussen de panelen spoel je de washandschoen uit in de tweede emmer met schoon water — dat is de two-bucket-workflow, die het vuil uit de handschoen haalt voordat het terug op de lak komt.

In de foamlance werkt de Bathe ook betrouwbaar, al is hij niet bedoeld als pure pre-wash-foam. Reken op een verdunning van zo'n 50 ml op 1 liter lancemengsel en geef het schuim 3 tot 5 minuten inwerktijd voordat je afspoelt.

Inschuimen in de volle zon heeft geen zin — op hete lak droogt de schuimlaag in minuten aan en laat watervlekken achter. Ideaal zijn buitentemperaturen tussen 10 en 20 °C of een schaduwrijke garage.

Spoel tot slot grondig af met schoon water tot er geen schuim meer afloopt, en droog meteen met een zachte droogdoek. Auto's die aan de lucht drogen krijgen watervlekken door de opgeloste mineralen — juist in gebieden met hard kraanwater is drogen binnen 5 minuten na het afspoelen een must, geen advies.

GYEON Q²M Bathe in gebruik, two-bucket schuimwas

Bathe wast. Insecten en teer niet.

Op gewoon wegvuil, stof, pollen en zoutresten werkt de Bathe betrouwbaar — dat is zijn thuisbasis. De pH-neutrale formule is duidelijk gemaakt voor de terugkerende wasbeurt, niet voor de grote schoonmaak na drie maanden stadsverkeer zonder onderhoud. Daarin zit zijn kracht en zijn grens tegelijk.

Sterk ingebrande insectenresten, teerspatten en boomhars weekt de Bathe niet betrouwbaar los. De neutrale tensiden hebben simpelweg niet de chemische bite om chitine of bitumen af te breken.

Heb je insecten op de motorkap, dan pak je dat aan met een gespecialiseerde insectenverwijderaar zoals de Q²M Bug&Grime als pre-wash-stap. Eerst alkalisch losweken, laten inwerken, afspoelen, daarna de complete wasbeurt met GYEON Bathe.

Ook tegen ingebrand remstof op lakvlakken (na parkeerplaatsen bij spoorlijnen of bouwplaatsen) is de Bathe machteloos — daar moet een vliegroestverwijderaar zoals de GYEON Q²M Iron aan te pas komen. Hetzelfde geldt voor watervlekken uit kalkrijk kraanwater: de Bathe wast eroverheen maar haalt ze niet weg. Verwachtingsmanagement is hier doorslaggevend — dit is een wekelijks onderhoudsshampoo, geen decontaminatie-tool.

Ter afbakening van de grote broer Q²M Bathe+: de Bathe+ bevat extra SiO₂ en legt met elke wasbeurt een hydrofobe beschermlaag op die zo'n 6 tot 8 weken meegaat.

Wil je een vers gecoate auto regelmatig wassen zonder extra te boosten, dan is de reguliere GYEON Bathe voldoende. Heb je geen coating maar wil je toch beading en een beetje extra bescherming, dan is de Bathe+ de betere keuze. Beide zijn pH-neutraal en coating-veilig — de keuze valt op het neveneffect dat je wilt, niet op de reinigingskracht.

GYEON Q²M Bathe schuimlaag close-up op zwarte lak

Voor coating-rijders die wekelijks wassen.

De Bathe is de juiste keuze voor iedereen met een keramische coating of een duurzame harde wax op de lak die de bescherming over de volle standtijd niet wil ondermijnen. Geen uitzondering, geen discussie — een alkalisch shampoo vreet elke coating binnen een paar wasbeurten meetbaar aan. Heb je dus eenmaal in GYEON MOHS, Q² One of een harde wax geïnvesteerd, dan was je pH-neutraal. Dat is geen advies, dat is een technische voorwaarde.

Voor weinig-wassers (eens per maand of minder) is de Bathe degelijk, maar niet noodzakelijk. Wie zelden wast heeft meestal zwaarder vuil per beurt en is beter af met een alkalische pre-wash plus een neutraal hoofdshampoo. Dan wordt de Bathe de tweede stap van een tweetraps-proces — nuttig, maar geen vervanging voor een dedicated dieptereiniger-shampoo zoals Q²M RestartWash.

In de dagelijkse praktijk van Detailing1 zetten we de Bathe in samen met een zachte microvezel-droging en een solide washandschoen. Dat is de complete onderhouds-workflow voor gecoate auto's — voorspoelen, foamlance, two-bucket-handwas, schoon afspoelen, binnen 5 minuten drogen. Onder de 25 minuten per auto, wekelijks.

Over de gebindegroottes: de fles van 500 ml is de compacte instap voor zo'n 25 tot 33 wasbeurten — ideaal om geur en schuimbeeld te checken. De fles van 1 liter is de standaardmaat voor één huishouden en gaat bij wekelijks wassen bijna 12 maanden mee. De jerrycan van 4 liter is rendabel vanaf het meerwagen-huishouden of bij zakelijk gebruik en drukt de literprijs merkbaar.

Vorstvrij bewaren en na opening binnen 12 maanden opmaken — daarna zakt de schuimstabiliteit merkbaar. Het belangrijkste verschil tussen GYEON Bathe en goedkope shampoos blijft uiteindelijk simpel: je wast je auto 50 keer met één fles, en je coating overleeft alle 50 wasbeurten ongeschonden.

GYEON Q²M Bathe maten 500 ml, 1 liter, 4 liter

Twijfel je over GYEON Q²M Bathe Autoshampoo? Laat het je uitleggen:



Veelgestelde vragen over GYEON Q²M Bathe


Wat is GYEON Q²M Bathe?

De GYEON Q²M Bathe is een pH-neutrale autoshampoo uit de Q²M-serie met een pH-waarde van 6. De milde tensiden lossen straatvuil op zonder keramische coatings, natte sealants of harde waxen aan te tasten. Kenmerkend zijn de hoge schuimvorming en de extra gladheid, die microkrassen tijdens het wassen aanzienlijk vermindert.

Hoe gebruik ik GYEON Bathe correct?

Voeg 15 tot 20 milliliter toe aan 10 liter warm water (30 tot 40 °C) — dit komt overeen met 1:500. Spoel het voertuig vooraf af met schoon water, was vervolgens paneel voor paneel van boven naar beneden in een two-bucket-workflow. Grondig afspoelen met schoon water en binnen 5 minuten drogen met een zachte microvezeldoek.

Wat is het verschil tussen Bathe en Bathe+?

De reguliere Bathe is een klassieke pH-neutrale autoshampoo zonder sealende componenten. De Bathe+ bevat extra SiO₂ en legt bij elke wasbeurt een hydrofobe beschermlaag aan die ongeveer 6 tot 8 weken aanhoudt. Als je al een coating hebt, volstaat de reguliere Bathe. Zonder coating en met de wens voor een afpareleffect is de Bathe+ de betere keuze.

Is Bathe geschikt voor keramische coatings?

Ja. De pH-waarde van 6 en de milde tensiden tasten GYEON MOHS, Q² One, Syncro of andere keramische coatings niet aan. Ook natte sealants en harde waxen blijven onaangetast. Een alkalische shampoo zou elk van deze beschermlagen binnen enkele wasbeurten aantasten — de pH-neutrale Bathe is een technische vereiste, geen aanbeveling, voor voertuigen met een coating.

Wat gebeurt er als ik de Bathe te sterk doseer?

Wie op gevoel doseert, komt al snel uit op 40 tot 50 milliliter per emmer — dus een dubbele concentratie. Het schuim wordt daardoor niet schoner, maar het afspoelen wordt moeizaam en er blijven witte resten achter op sierlijsten en naden. Bovendien neemt de gladheid af, wat de krasbescherming vermindert. Altijd doseren met een maatbeker: 15 tot 20 ml per 10 liter warm water.

Hoeveel wasbeurten kan één fles doen?

De 500 ml fles is, met 15 tot 20 ml per wasbeurt, voldoende voor 25 tot 33 complete autowasbeurten. De 1-liter fles is goed voor 50 tot 66 wasbeurten en is de standaardmaat voor een huishouden. De 4-liter gallon levert ongeveer 200 tot 266 wasbeurten en is rendabel vanaf het tweede voertuig of bij commercieel continu gebruik door de lagere literprijs.

Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.


Toepassing van GYEON Q²M Bathe


Van voorspoelen tot drogen in minder dan 25 minuten

Spoel het voertuig eerst volledig af met schoon water - voordat de washandschoen de lak raakt. Los stof en zand moeten weg, anders schuren ze tijdens het wassen als schuurpapier over de blanke lak. Deze stap is de belangrijkste krasbescherming van de gehele wasbeurt en kan door geen enkele shampoo worden vervangen.

Doe 10 liter warm water tussen 30 en 40 °C in de wasemmer, voeg dan 15 tot 20 ml Bathe toe met een maatbeker - niet andersom, anders schuimt het over en stijgt de concentratie ongecontroleerd. Warm water activeert de oppervlakteactieve stoffen sneller en verhoogt hoorbaar de schuimstabiliteit. Voor de schuimlans is de zinvolle verdunning ongeveer 50 ml per 1 liter lansmengsel met een inwerktijd van 3 tot 5 minuten.

Was paneel voor paneel van boven naar beneden. Dompel de washandschoen eerst in emmer 1, was het paneel, spoel de handschoen uit in emmer 2 met schoon water en keer dan pas terug naar emmer 1 - dit is de Two-Bucket-Workflow, die opgelost vuil uit de handschoen verwijdert voordat het terug op de lak komt.

Spoel na het wassen het voertuig met een krachtige waterstraal van boven naar beneden volledig af, totdat er geen schuim meer afloopt. Werk na bij sierlijsten, naden en wielkasten. Droog binnen 5 minuten af met een zachte microvezel-droogdoek - aan de lucht gedroogde voertuigen krijgen watervlekken door opgeloste mineralen in het leidingwater.

Opmerkingen: Niet in direct zonlicht of op hete lak aanbrengen - de schuimlaag droogt dan binnen enkele minuten op en laat watervlekken achter. Ideaal zijn buitentemperaturen tussen 10 en 20 °C of een schaduwrijke garage. Voor ingebrande insectenresten of teer vooraf een gespecialiseerde insectenverwijderaar zoals de Q²M Bug&Grime gebruiken - de Bathe alleen lost chitine en bitumen niet op. Vorstvrij bewaren tussen 5 en 30 °C, beschermd tegen hitte en direct zonlicht. Na opening binnen 12 maanden gebruiken, daarna neemt de schuimstabiliteit merkbaar af.

Veiligheidsinformatie voor GYEON Q²M Bathe Autoshampoo

Geschikt voor particulieren

Dit product met de aanduiding ‘Geschikt voor particulieren’ is volgens de Duitse wetgeving voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Let op de gevarenaanduidingen en veiligheidsaanbevelingen.


Gevaar

Bijtend

Bijtend

Schadelijk

Schadelijk

Gevarenaanduidingen

Schadelijk bij inslikken.H302
Veroorzaakt ernstig oogletsel.H318

Veiligheidsaanbevelingen

Bij het inwinnen van medisch advies de verpakking of het etiket meenemen.P101
Buiten bereik van kinderen houden.P102
Draag beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming.P280
BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.P305+P351+P338
Onmiddellijk een ANTIGIFCENTRUM/arts raadplegen.P310
Inhoud/verpakking afvoeren naar een erkende afvalverwerkingsinstallatie.P501


Downloads

Veiligheidsinformatieblad downloaden


Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over GYEON

GYEON steht für modernste SiO₂-Technologie, präzise abgestimmte Pflegeprodukte und ein durchdachtes System für professionelle Autopflege. Von leistungsstarken Keramikversiegelungen über pH-neutrale Shampoos bis hin zu spezialisierten Innenraum- und Felgenlösungen bietet die Marke alles für nachhaltige Oberflächenperformance. Die Kombination aus chemischer Stabilität, intensiver Hydrophobie und kontrollierter Verarbeitung macht GYEON zur ersten Wahl für anspruchsvolle Detailer, die messbare Ergebnisse und maximale Kontrolle erwarten.

Contact

Gyeon Deutschland GmbH
Vietorstr. 87, 51103 Köln, Deutschland

+4922128585880
info@gyeon.de

gyeon.de

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    500 ml
  • Artikelnummer
    D1-GYEON-Q2MBATHE500
  • EAN
    8809432671107
  • Herstellernummer
    Q2MBATHE500
  • Gewicht
    500 g

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Außen

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Bancontact, iDEAL, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • Bpost
  • DPD
  • FedEx

Je bestelling bereikt je al vanaf € 6,90 binnen 1-4 dagen met Bpost, DPD of FedEx. Vanaf € 179 bestelwaarde is de verzending met DPD gratis. Vragen over verzending?

GYEON auf Detailing1 kaufen