Vandaag: Eén liter Glas Star geeft vier liter glasreiniger. Bekijk product

Uit de blog: Vijf redenen waarom je voorruit strepen trekt. Naar de gids

Weer leverbaar: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is op voorraad. Bekijk product

Nieuw: Koch-Chemie Exterior Brush in vier kleuren. Naar de kwasten

Bestseller: Koch-Chemie Green Star reinigt binnen en buiten. Bekijk product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de aanbiedingen

Uitverkoop: INNOVACAR verdwijnt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Strepen ondanks glasreiniger? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland vanaf 89 euro gratis verzending met DHL. Verzendinfo

Zaterdag: Droog weer op komst, tijd voor lak en ruiten. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

Glas Star "Gla" Glasreinigerconcentraat 1000ml

8,94€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (8,94€ / l)
incl. 21 % btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
23 op voorraad

— Direct verzendklaar, levertijd 1-4 dagen

Schnellbestellung 6 Varianten
Koch-ChemieGlas Star "Gla" Glasreinigerconcentraat 1000 ml / 1 liter
Op voorraad (23 units)
SKU D1-KCX-44001EAN 4260188681347
8,94€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (8,94€ / l)
Koch-ChemieGlas Star "Gla" Glasreinigerconcentraat 1000ml + Canyon Spuitkop CHS-3AN
Op voorraad (23 units)
SKU D1-KCX-39104+CHS-3ANEAN 4262380391048
14,52€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (14,52€ / l)
Koch-ChemieGlas Star "Gla" Glasreinigerconcentraat 1000 ml + Canyon sproeikop CHS-3AN + HDPE-cilinderfles
Op voorraad (17 units)
SKU D1-KCX-39104+CHS-3AN+HDPEEAN 4262380391048
18,98€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (18,98€ / l)
Koch-ChemieGlas Star "Gla" Glasreinigerconcentraat 10 liter
Op voorraad (1 unit)
SKU D1-KCX-44010EAN 4260188681347
63,74€
Inhoud: 10lEenheid prijs (6,37€ / l)
Koch-ChemieGlas Star "Gla" Glasreinigerconcentraat 20 liter
Pre-order
SKU D1-KCX-44020EAN 4260188689701
109,05€ 117,43€
Inhoud: 20lEenheid prijs (5,45€ / l)
Koch-ChemieGlas Star "Gla" Glasreinigerconcentraat 200 liter
Pre-order
SKU D1-KCX-44200EAN 4260188681361
1.099,47€
Inhoud: 200lEenheid prijs (5,50€ / l)

Voordelen van Detailing1

📦 Verzending vanaf € 6,90 met Bpost, DPD of FedEx
🚀 Levertijd 1-4 dagen
🤝🏻 Gratis levering vanaf € 179 met DPD
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

EAN: 4260188681347  |  SKU: D1-KCX-44001

Geconcentreerde glasreiniger op alcoholbasis met Daimler-goedkeuring

Koch-Chemie Glas Star is een geconcentreerde glasreiniger op alcoholbasis met Daimler-goedkeuring. Puur of verdund tot 1:3 met gedestilleerd water verwijdert het streepvrij olie, vet, siliconen, wasresten en insectenresten van ruiten, spiegels en alle alcoholbestendige gladde oppervlakken. Winterbestendig door snelle verdamping.

In verhouding 1:3 met gedestilleerd water of osmosewater mengen in een HDPE-spuitfles – nooit leidingwater gebruiken, anders ontstaan kalkvlekken. Bij zware vervuiling puur direct op de glasdoek spuiten, niet op de ruit. In één richting vegen, niet cirkelvormig. De voorruit aan de binnenkant reinigen met de ventilatie op recirculatie, zonnekleppen vooraf naar beneden klappen. Vorstvrij bewaren tussen 5 en 30 °C.

Volledige beschrijving lezen

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Verzending naar België vanaf € 6,90 met Bpost, DPD of FedEx, levertijd 1-4 dagen. Vanaf € 179 bestelwaarde is de verzending met DPD gratis.

Alle verzendmethoden, gewichtsklassen en expressopties vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

Streeploos schoon met de Koch-Chemie Glas Star

Wat is de Koch-Chemie Glas Star? Een geconcentreerde glasreiniger op alcoholbasis die olie, vet, siliconen, waxresten en ingedroogde insecten van ramen, spiegels en gladde oppervlakken haalt — zonder strepen. Niet voor matte lak, onbehandeld hout of randen van naderhand geplakte tintfolie.


Glasreiniger concentraat in zijn puurste vorm heet bij Koch-Chemie "Glas Star" — een profi-glasreiniger op alcoholbasis uit Unna, die je puur of tot 1:3 met gedemineraliseerd water gebruikt. Uit één liter concentraat haal je tot vier liter klaar-voor-gebruik sprayoplossing. De formule heeft een Daimler-vrijgave en draait al jaren als standaard in werkplaatsen en mobiele detailing-setups.

Koch-Chemie Glas Star Glasreinigerconcentraat 1L sprayflacon en Pro Glass Towel op klinkers voor een zwarte Audi RS3
  • Onder de 5 cent per beurt. Bij 1:3 verdunning maak je uit 1.000 ml concentraat zo'n vier liter spray. Goed voor ongeveer 130 ruitbeurten van 30 ml per spray. De 1.000 ml-flacon komt daarmee onder de euro uit per complete interieurschoonmaak.
  • Alcoholbasis droogt ook 's winters op. Glasreinigers op waterbasis bevriezen in de sprayflacon bij -5 °C en trekken strepen over de ruit. Glas Star verdampt ook bij lage temperaturen residuvrij — bij -10 °C ben je in minder dan 30 seconden streeploos.
  • Glans- en glijadditieven zonder siliconenolie-residu. In het concentraat zitten glijhulpen die de microvezel soepel over het glas laten lopen. Anders dan glansformules met siliconenolie laten ze geen film achter die bij de volgende beurt smeert.

Detailing1-tip uit de garage: Verdun de Glas Star alleen met gedemineraliseerd water of osmosewater, nooit met kraanwater — de kalk uit kraanwater laat ondanks de alcohol toch witte droogranden achter, die je in de zon van de volgende dag terugziet. Onze dagelijkse mix zit op 60 % concentraat tegen 40 % gedemineraliseerd water voor matige vervuiling. De officiële 1:3 is bedoeld voor schone nareiniging, niet voor het zware werk.


Puur of verdund: de juiste mix

De Glas Star meng je in een sprayflacon met Canyon CHS-3AN sproeikop — de concentraat-flacon heeft zelf geen sproeikop, omdat hij voor opslag bedoeld is. Voor standaard-interieurwerk meng je 250 ml concentraat met 750 ml gedemineraliseerd water tot een liter spray. Die 1:3 verhouding is de officiële herstellersinstructie en pakt lichte tot matige vervuiling zonder gedoe.

Bij zwaar vervuilde ruiten — nicotinefilm, ingebakken insectenresten op de binnenkant van de voorruit, oude lijm- of stickerresten — werk je puur. Spuit direct op het glasdoek, niet op het glas, om druppels op het dashboard of de portieren te vermijden. Puur is ook de juiste keuze voor de binnenkant van de voorruit, waar uitwasemende kunststoffen een flinterdunne plasticfilm bouwen die verdunde oplossingen maar half oplossen. Die laag herken je aan het strepenpatroon tegen het licht, ook na een verse beurt.

Veelvoorkomende verdunningsfout: concentraat eerst in de lege flacon, daarna water — die volgorde geeft een schuimkraag waar je minutenlang mee aan het spoelen bent. Andersom gaat het sneller: eerst het water, dan het concentraat erbij en de flacon rustig zwenken, niet schudden. Geldt voor elk alcoholbasis-glasreiniger concentraat, niet alleen voor Glas Star.

De voorgemengde spray houd je meerdere maanden goed, zolang je hem vorstvrij en uit het licht bewaart. Direct zonlicht in een transparante sprayflacon vreet na zo'n acht weken merkbaar aan de glansadditieven. Een HDPE-flacon uit het sprayflacon-set houdt het veel langer vol dan een gerecyclede doorzichtige fles uit het drogisterij-rek.

Schrijf op elke flacon de verhouding en de datum. Klinkt pietluttig, scheelt frustratie: als drie maanden later het resultaat ineens slechter wordt, weet je meteen of het aan het doek, de verhouding of een overjarige mix ligt. Een doorzichtig etiket of een permanente marker direct op de HDPE werkt prima — het schrift overleeft een spat concentraat ook.

Spraynevel van de Glas Star sprayflacon raakt een Pro Glass Towel in een hand met zwarte nitrilhandschoen op een zwarte Audi RS3

Alcohol haalt films eraf. Tintfolie niet.

De alcohol haalt siliconen, vet, waxresten en lichte overspray in één veeg eraf — het dagelijks werk op de meeste binnenruiten. Ook ingebakken insecten aan de buitenkant van de voorruit haalt hij eraf, mits je vooraf met water laat inweken. Daarmee dekt de Glas Star binnen én buiten af — bij pure interieur-glasreinigers is dat meestal niet zo.

Op de binnenkant van de achterruit doen de meeste reinigers het slechter omdat de ingelaten verwarmingsdraden als randjes werken. De Glas Star loopt door de glijhulp gelijkmatig over die draden en laat daar geen strepen achter — mits je in één richting wist met een glas-specifieke microvezel, niet rond. Een gewone allround-microvezel met een hoog GSM (boven 400) duwt het vocht niet weg maar zuigt het op en laat precies die strepen na die je wilde vermijden.

Waar de Glas Star niet de juiste keuze is: op de plakranden van naderhand aangebrachte tintfolie kan het hoge alcoholgehalte de lijm op den duur losweken. Daar verdun je minimaal 1:3 en houd je afstand van de randen. Op anti-fog-gecoate binnenruiten (sommige OEM-voorruiten vanaf 2020) trekt puur Glas Star strepen — patch-test eerst op een vlakje van 5×5 cm. Op matte vlakken, onbehandeld hout of acrylglas (cabrio-achterruiten) is hij niet geschikt, daar zit in het assortiment de duidelijk mildere Tugalin Glas-Teufel als gebruiksklare optie.

De Daimler-vrijgave op het concentraat betekent concreet: het product is in het materiaal-testlab van Mercedes goedgekeurd voor gebruik op het glas- en kunststof-randmateriaal van alle actuele Mercedes-modellen. Andere herstellers-vrijgaven zijn niet officieel gedocumenteerd, maar de materiaalsamenstelling van Duitse en Europese voertuigruiten verschilt nauwelijks — de Daimler-vrijgave is dus een betrouwbare indicator voor brede compatibiliteit.

Streeploze Audi RS3 voorruit na schoonmaken met Koch-Chemie Glas Star, glasdoek op de ruitenwisser

Concentraat voor de werkplaats. Sprayflacon voor de auto.

Wie meer dan twee voertuigen onderhoudt, zit met het glasreiniger concentraat beter dan met welke kant-en-klare spray dan ook: uit 10 liter haal je 40 liter spray, bij 30 ml per auto goed voor ongeveer 1.300 complete beurten. Mobiele detailers en werkplaatsen pakken daarom bijna altijd de 10- of 20-liter variant. Ten opzichte van klaar-voor-gebruik 750 ml-sprays bespaar je bij hetzelfde aantal beurten zo'n 80 % verpakking en 60 % kosten.

Voor privégebruik gaat de 1-liter-flacon meestal drie tot vijf jaar mee. Meng één keer, zet de sprayflacon vorstvrij in de garage, en je interieurbeurten voor het komend seizoen staan klaar. De variant met sproeikop-set is de instapper-vriendelijke optie — concentraat plus passende HDPE-sprayflacon met Canyon-sproeikop in één bestelling, geen aparte inkoop nodig.

In de Detailing1-workflow komt de Glas Star ná het velgen- en lakblok, anders raakt de overspray van andere reinigers de versgewassen ruit weer. Binnen wist je de voorruit als laatste, nadat cockpit en dashboard met microvezel zijn afgestoft — anders zweven de stofdeeltjes met de luchtstroom op de natte ruit en kun je opnieuw beginnen. Één keer de juiste volgorde aanhouden scheelt de helft van de tijd bij de volgende auto.

De belangrijkste insider-tip bij elk glasreiniger concentraat zit binnen op de voorruit: ventilatie uit of op recirculatie. Bij verse lucht trekt de blower stof uit de motorruimte de ruit op terwijl je wist — strepen zijn dan vooraf besteld.

Prof-aanpakkers klappen ook de zonneklepen omlaag, want daar verzamelt zich een verbazend grote scheut spray. Als je klaar bent en wegrijdt loopt die als druppels weer op de schone ruit. Geen van beide trucs staat op een datablad, maar ze maken het verschil tussen "okee schoon" en "alsof het net opgeleverd is."

Wie regelmatig met het concentraat werkt bouwt na een paar maanden zijn eigen systeem: één vaste sprayflacon met één vaste verhouding, een glasdoek puur voor ruiten (nooit voor cockpit of lak), en een tweede doek om na te drogen. Die scheiding voorkomt dat siliconenolie-resten uit cockpit-verzorging via het doek op de volgende ruit landen en daar die beruchte halve-maan-strepen achterlaten die zelfs een tweede beurt nauwelijks wegkrijgt.

Koch-Chemie Glas Star Glasreinigerconcentraat lineup — 1L, 10L en 1L met Canyon sproeikop

Twijfel je over Koch-Chemie Glas Star "Gla" Glasreinigerconcentraat? Laat het je uitleggen:



Veelgestelde vragen over Koch-Chemie Glas Star


Wat is de Koch-Chemie Glas Star?

Glas Star is een geconcentreerde glasreiniger op alcoholbasis van Koch-Chemie uit Unna met Daimler-goedkeuring. Puur of verdund in een verhouding van 1:3 met gedestilleerd water verwijdert het olie, vet, siliconen, wasresten en lichte verfnevels streeploos van glas en gladde oppervlakken. Uit 1 liter concentraat ontstaat tot 4 liter gebruiksklare sproeioplossing.

Hoe verdun ik de Glas Star correct?

Vul eerst gedestilleerd water in de spuitfles, voeg dan het concentraat toe — anders ontstaat een schuimkraag. Standaardmengsel: 250 ml concentraat op 750 ml water. Gebruik nooit kraanwater, het kalkaandeel laat anders opgedroogde randen achter. Puur gebruik je alleen bij sterk vervuilde oppervlakken zoals nicotinefilms.

Wat is het verschil tussen Glas Star en Tugalin Glas-Teufel?

Glas Star is een concentraat — je mengt zelf en bespaart op de lange termijn. De Tugalin Glas-Teufel is gebruiksklaar in de spuitfles en is de gebruiksvriendelijke variant zonder mengwerk. Beide werken op alcoholbasis en streeploos. Wie meerdere voertuigen onderhoudt, is goedkoper uit met Glas Star concentraat.

Is de Glas Star geschikt voor raamfolies?

Op het folieoppervlak ja, aan de kleefkanten nee. Het hoge alcoholgehalte kan achteraf aangebrachte raamfolies aan de randen wekenlang aantasten. Op de folies zelf minimaal 1:3 verdunnen en afstand houden tot de rand. Op anti-condens gecoate OEM-voorruiten vanaf bouwjaar 2020 vóór het volledige gebruik testen op een oppervlak van 5x5 cm.

Waarom ontstaan er ondanks Glas Star nog steeds strepen?

Meest voorkomende oorzaak: de verkeerde doek. Universele microvezeldoek van meer dan 400 GSM absorbeert de reinigingsvloeistof in plaats van deze te verspreiden. Gebruik een glas-specifieke microvezeldoek onder de 280 GSM en veeg in één richting. Tweede meest voorkomende oorzaak: siliconenolieresten van de cockpitdoek — houd de glasdoek altijd apart en gebruik deze nooit voor het dashboard of de lak.

Hoe zuinig is het Glas Star concentraat?

Bij een verdunning van 1:3 levert 1.000 ml concentraat 4 liter sproeioplossing op — dat is bij een verbruik van 30 ml per voertuig voldoende voor ongeveer 130 complete reinigingen van alle ruiten. De 10-liter variant komt daarmee op ongeveer 1.300 toepassingen, de 20-liter variant op 2.600. Per toepassing liggen de materiaalkosten, afhankelijk van de verpakkingsgrootte, tussen de 1 en 5 cent.

Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.


Toepassing van Koch-Chemie Glas Star


Verdunnen, spuiten, in één richting vegen

Verdun de Glas Star uitsluitend met gedestilleerd water of osmosewater – nooit met leidingwater. De officiële mengverhouding is 1:3 (250 ml concentraat op 750 ml water). In de Detailing1-werkplaats werken we bij gemiddelde vervuiling met 60:40 (60% concentraat, 40% water), omdat de droogtijd dan korter is en het resultaat robuuster.

De volgorde van mengen is cruciaal: eerst het water in de HDPE-spuitfles, dan het concentraat toevoegen. Anders ontstaat er een schuimlaag die minuten nodig heeft om te verdwijnen. Zwenk de fles langzaam, niet schudden, anders blijft het schuim aanwezig.

Royaal op de ruit spuiten – ongeveer 5 tot 8 spuitstoten per vierkante meter. Onmiddellijk met een glasspecifieke microvezeldoek in één richting vegen, niet cirkelvormig. Bij sterk vervuilde binnenruiten (nicotine, plastic uitgassing) puur gebruiken en het concentraat direct op de doek aanbrengen.

Maak de voorruit aan de binnenzijde schoon met de ventilatie op "uit" of "recirculatie", anders trekt de verse luchtstroom stof op de vochtige ruit. Klap de zonnekleppen vooraf omlaag – tijdens het spuiten verzamelt zich daar vloeistof, die later als druppels weer op de ruit terechtkomt. Veeg de achterruit aan de binnenzijde over de verwarmingsdraden heen, in de richting van de draden.

Opmerkingen: Bij getinte folie-kleefkanten afstand houden – het alcoholpercentage kan de folielijm wekenlang oplossen. Test op anti-condens-gecoate OEM-voorruiten vanaf 2020 eerst op een proefvlak van 5×5 cm. Niet voor matte oppervlakken, onbehandeld hout of acrylglas (cabriodakramen) – hiervoor is in het assortiment de mildere Tugalin Glas-Teufel als gebruiksklaar alternatief beschikbaar. Concentraat vorstvrij bewaren tussen 5 en 30 °C, donker en in de originele fles. Aangemaakte spuitoplossing is meerdere maanden houdbaar, schrijf datum en mengverhouding op de fles.

Veiligheidsinformatie voor Koch-Chemie Glas Star "Gla" Glasreinigerconcentraat

Geschikt voor particulieren

Dit product met de aanduiding ‘Geschikt voor particulieren’ is volgens de Duitse wetgeving voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Let op de gevarenaanduidingen en veiligheidsaanbevelingen.


Materiaalsamenstelling

Ethanol (CAS 64-17-5, EG 200-578-6) — 10 – < 20 % en Propaan-2-ol (CAS 67-63-0, EG 200-661-7) — 10 – < 20 %


Waarschuwing

Ontvlambaar

Ontvlambaar

Schadelijk

Schadelijk

Gevarenaanduidingen

Ontvlambare vloeistof en damp.H226
Veroorzaakt ernstige oogirritatie.H319

Veiligheidsaanbevelingen

Bij het inwinnen van medisch advies de verpakking of het etiket meenemen.P101
Buiten bereik van kinderen houden.P102
Verwijderd houden van warmte, hete oppervlakken, vonken, open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet roken.P210
Draag beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming.P280
BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.P305+P351+P338
Bij aanhoudende oogirritatie: een arts raadplegen.P337+P313
Inhoud/verpakking afvoeren naar een erkende afvalverwerkingsinstallatie.P501


VOS-gehalte (VOC)

30 % — aandeel vluchtige organische stoffen.


Downloads

Veiligheidsinformatieblad downloaden


Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over Koch-Chemie

Koch-Chemie steht seit über 50 Jahren für professionelle Autopflege auf höchstem Niveau. Die Marke vereint deutsche Chemie-Kompetenz, präzise Forschung und praxisorientierte Anwendung. Alle Produkte werden im eigenen Labor entwickelt und in Deutschland produziert – mit Fokus auf Leistung und Materialverträglichkeit.

Das Besondere: Koch-Chemie denkt Fahrzeugpflege als System. Reinigung, Politur und Schutz greifen perfekt ineinander, sodass jedes Fahrzeug effizient, schonend und sichtbar besser gepflegt wird. Egal ob für professionelle Aufbereiter oder Enthusiasten – Koch-Chemie liefert messbare Ergebnisse: tiefen Glanz, glatte Oberflächen und nachhaltigen Werterhalt.

Mit klaren Standards, innovativer Technologie und echtem Qualitätsbewusstsein ist Koch-Chemie heute einer der führenden Hersteller der professionellen Fahrzeugaufbereitung – und bei Detailing1 bekommst du die gesamte Produktvielfalt dieser Marke.

Contact

Koch‑Chemie GmbH
Einsteinstr. 42, 59423 Unna, Deutschland

+492303986700
info@koch-chemie.com

koch-chemie.com

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    1000 ml
  • Artikelnummer
    D1-KCX-44001
  • EAN
    4260188681347
  • Herstellernummer
    44001
  • Gewicht
    1,04 kg

Eigenschaften

  • Farbe
    Transparent, Weiß
  • Verpackung
    Plastikflasche
  • Gebindeart
    Flaschen, Kanister
  • Darreichungsform
    Flüssig
  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Außen
  • Geeignete Oberflächen
    Glasoberflächen
  • Geeignet für
    Drinnen, Draußen
  • Produkteigenschaften
    Keine Streifenbildung
  • Eigenschaften des Glasreinigers
    Auf Alkoholbasis
  • Eigenschaften
    Konzentrat
  • Spender
    Flasche, Spray

Kennnummern und Transport

  • UN-Nummer
    UN1987
  • ADR-Klasse
    3
  • ADR-Verpackungsgruppe
    III

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Bancontact, iDEAL, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • Bpost
  • DPD
  • FedEx

Je bestelling bereikt je al vanaf € 6,90 binnen 1-4 dagen met Bpost, DPD of FedEx. Vanaf € 179 bestelwaarde is de verzending met DPD gratis. Vragen over verzending?

Past hierbij in onze gidsen

Alles weergeven
Koch Chemie Koch-Chemie kopen bij Detailing1