Vandaag: Eén liter Glas Star geeft vier liter glasreiniger. Bekijk product

Uit de blog: Vijf redenen waarom je voorruit strepen trekt. Naar de gids

Weer leverbaar: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is op voorraad. Bekijk product

Nieuw: Koch-Chemie Exterior Brush in vier kleuren. Naar de kwasten

Bestseller: Koch-Chemie Green Star reinigt binnen en buiten. Bekijk product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de aanbiedingen

Uitverkoop: INNOVACAR verdwijnt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Strepen ondanks glasreiniger? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland vanaf 89 euro gratis verzending met DHL. Verzendinfo

Zaterdag: Droog weer op komst, tijd voor lak en ruiten. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

"S100" 125cc kettingspray voor motor 300ml

S100
14,53€
Inhoud: 300mlEenheid prijs (48,43€ / l)
incl. 21 % btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Maat
5 op voorraad

— Wees er snel bij, zolang de voorraad strekt, levertijd 1-4 dagen

Schnellbestellung 4 Varianten
Dr. Wack "S100""S100" 125cc kettingspray voor motor 300 ml
Beperkte voorraad (5 units)
SKU D1-DRW-2390
14,53€
Inhoud: 300mlEenheid prijs (48,43€ / l)
Dr. Wack "S100""S100" 125cc kettingspray voor motor 2x 300 ml
Op voorraad (2 units)
SKU D1-DRW-2390_2
29,06€
Inhoud: 600mlEenheid prijs (48,43€ / l)
Dr. Wack "S100""S100" 125cc kettingspray voor motor 3 x 300 ml
Op voorraad (1 unit)
SKU D1-DRW-2390_3
43,60€
Inhoud: 900mlEenheid prijs (48,44€ / l)
Dr. Wack "S100""S100" 125cc kettingspray voor motor 6x 300 ml
Pre-order
SKU D1-DRW-2390_6
87,17€
Inhoud: 1800mlEenheid prijs (48,43€ / l)

Voordelen van Detailing1

📦 Verzending vanaf € 6,90 met Bpost, DPD of FedEx
🚀 Levertijd 1-4 dagen
🤝🏻 Gratis levering vanaf € 179 met DPD
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Effectieve langdurige bescherming voor 125cc-kettingen

De Dr. Wack S100 125cc Kettenspray van Dr. Wack is speciaal ontwikkeld voor lichte motorfietsen tot 125 cm³ en biedt een perfect afgestemde combinatie van slijtagebescherming, langdurige smering en corrosiebescherming. Dankzij de uitstekende hechting blijft de spray zelfs bij hoge snelheden aan de ketting kleven – bijna zonder wegslingeren. Het is geschikt voor alle gangbare kettingtypes (O-, X- en Z-ringen) en verlengt merkbaar de levensduur van de gehele kettingset. Ideaal voor dagelijks gebruik bij weer en wind – eenvoudig in gebruik en maximaal effectief in resultaat.

Schüttle die Dose gut und sprühe das S100 125er Kettenspray sparsam auf die Innenseite einer sauberen, trockenen Kette deines Leichtkraftrads (bis 125 cm³). Geeignet für O-, X- und Z-Ring-Ketten. Lass es mindestens eine Stunde, besser über Nacht ablüften, damit es nicht abschleudert. Nach etwa drei Schmierzyklen reinigst du die Kette mit dem S100 Kettenreiniger, bevor du neu schmierst.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Verzending naar België vanaf € 6,90 met Bpost, DPD of FedEx, levertijd 1-4 dagen. Vanaf € 179 bestelwaarde is de verzending met DPD gratis.

Alle verzendmethoden, gewichtsklassen en expressopties vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

Dr. Wack "S100" 125cc kettingspray — topspray speciaal voor lichte motoren tot 125 cm³

Deze S100 125cc kettingspray is afgestemd op wat lichte motoren echt nodig hebben – uitstekende slijtage- en corrosiebescherming, langdurige smering en bijna geen wegslingeren, zodat je ketting langer meegaat. Hij werkt met alle gangbare kettingtypes (O-, X- en Z-ringen), en qua prijs-kwaliteit zit je gewoon goed.

  • Langdurige smering: zorgt voor bescherming die lang meegaat en minder onderhoud.

  • Bijna geen wegslingeren: hij blijft goed zitten door een hoogwaardige formule.

  • Veelzijdig inzetbaar: geschikt voor O-, X- en Z-ringkettingen op 125-cc-motoren.


Wat maakt de smering en levensduur zo bijzonder?

De S100 125cc kettingspray heeft de balans tussen slijtagebescherming en smering goed te pakken – ideaal voor lichte motoren tot 125 cm³. De langdurige smering haalt meer kilometers uit de hele kettingset, terwijl top corrosiebescherming en hoge afwasbestendigheid voor betrouwbare prestaties zorgen.

Voor wie is dit product perfect?

Ontwikkeld voor lichte motoren die vooral in de stad rijden: daarmee is de spray een voordelig alternatief voor technisch complexere kettingoliën, zonder in te leveren op kwaliteit. Corrosiebescherming, geen wegslingeren en kruipvermogen blijven op het hoge niveau van de S100-familie.

Gebruik – zo eenvoudig blijft je ketting beschermd

Schud de bus goed voor je spuit. Breng de spray dun en gelijkmatig aan op de binnenkant van een schone, droge ketting. Laat hem minstens een uur, het liefst een nacht, uitdampen. Na zo'n drie smeerbeurten pak je de ketting het beste even aan met de S100 kettingreiniger (het bijpassende accessoire) voor het beste resultaat op lange termijn.

Twijfel je over Dr. Wack "S100" "S100" 125cc kettingspray voor motor? Laat het je uitleggen:



Häufige Fragen


Für welche Maschinen ist das S100 125er Kettenspray gedacht?

Es ist speziell auf Leichtkrafträder bis 125 cm³ abgestimmt, die oft im Stadtverkehr bewegt werden. Du bekommst Verschleiß- und Korrosionsschutz sowie Langzeit-Schmierung zu einem fairen Preis-Leistungs-Verhältnis, ohne technisch aufwendigere Kettenöle zu brauchen.

Eignet sich das Spray für O-, X- und Z-Ring-Ketten?

Ja, das Kettenspray ist für alle gängigen Kettentypen mit O-, X- und Z-Ringen geeignet. Die Formulierung schont die Dichtringe und sorgt zugleich für langfristige Schmierung und gute Haftung auf der Kette deines 125ers.

Wie lange muss das Kettenspray ablüften, bevor ich fahre?

Lass das Spray nach dem Auftragen mindestens eine Stunde ablüften, idealerweise über Nacht. Erst dann haftet es voll und schleudert beim Fahren kaum ab. Wer gleich losfährt, riskiert Schleuderspuren und schwächeren Schutz auf der Kette.

Muss ich die Kette zwischendurch reinigen?

Ja, nach etwa drei Schmierzyklen empfiehlt sich eine Reinigung mit dem S100 Kettenreiniger als passendes Zubehör. So entfernst du alte Rückstände und Schmutz, bevor du neu schmierst, und erhältst die beste Langzeitwirkung des Kettensprays.

Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.


S100 125er Kettenspray richtig anwenden

Schüttle die Dose vor dem Aufsprühen gut. Trage das Spray sparsam und gleichmäßig auf die Innenseite einer sauberen, trockenen Kette auf, am besten bei warmer Kette nach einer kurzen Fahrt. So kriecht die Formulierung besser in die Glieder.

Lass das Spray mindestens eine Stunde, idealerweise über Nacht ablüften, bevor du wieder fährst. Erst dann haftet es voll und schleudert kaum ab. Das Mittel ist für O-, X- und Z-Ring-Ketten an Leichtkrafträdern bis 125 cm³ geeignet.

Nach etwa drei Schmierzyklen reinigst du die Kette mit dem S100 Kettenreiniger, bevor du frisch schmierst. So bleibt der Verschleiß- und Korrosionsschutz über die ganze Laufleistung des Kettensatzes erhalten.

Veiligheidsinformatie voor Dr. Wack "S100" "S100" 125cc kettingspray voor motor

Geschikt voor particulieren

Dit product met de aanduiding ‘Geschikt voor particulieren’ is volgens de Duitse wetgeving voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Let op de gevarenaanduidingen en veiligheidsaanbevelingen.


Gevaar

Ontvlambaar

Ontvlambaar

Schadelijk

Schadelijk

Gevaar voor het aquatisch milieu

Gevaar voor het aquatisch milieu

Gevarenaanduidingen

Zeer licht ontvlambare aerosol.H222
Houder onder druk: kan openbarsten bij verhitting.H229
Veroorzaakt huidirritatie.H315
Kan slaperigheid of duizeligheid veroorzaken.H336
Giftig voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.H411

Veiligheidsaanbevelingen

Bij het inwinnen van medisch advies de verpakking of het etiket meenemen.P101
Buiten bereik van kinderen houden.P102
Verwijderd houden van warmte, hete oppervlakken, vonken, open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet roken.P210
Niet in open vuur of op andere ontstekingsbronnen spuiten.P211
Ook na gebruik niet doorboren of verbranden.P251
Stof/rook/gas/nevel/damp/spuitnevel niet inademen.P260
Alleen buiten of in een goed geventileerde ruimte gebruiken.P271
Tegen zonlicht beschermen. Niet blootstellen aan temperaturen boven 50 °C/122 °F.P410+P412
Inhoud/verpakking afvoeren naar een erkende afvalverwerkingsinstallatie.P501


Downloads

Veiligheidsinformatieblad downloaden


Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over Dr. Wack

Contact

Dr. O.K. Wack Chemie GmbH
Untere Au 9, 85107 Baar-Ebenhausen, Deutschland

+49845341995100
info@dr-wack.com

https://dr-wack.com/

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    300 ml
  • Artikelnummer
    D1-DRW-2390
  • Herstellernummer
    2390
  • Gewicht
    500 g

Eigenschaften

  • Fahrzeugtyp
    Motorrad

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Bancontact, iDEAL, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • Bpost
  • DPD
  • FedEx

Je bestelling bereikt je al vanaf € 6,90 binnen 1-4 dagen met Bpost, DPD of FedEx. Vanaf € 179 bestelwaarde is de verzending met DPD gratis. Vragen over verzending?

Dr. Wack "S100" auf Detailing1 kaufen